7 kwietnia - 30 listopada

Nagród Branie

Nagród Branie

Pula Nagród: 75.000 PLN

Zarejestruj zakupy za 150 PLN i odbierz kartę podarunkową +25 PLN lub +10 PLN

Już od 7 kwietnia, łowcy nagród będą mogli rywalizować o liczne nagrody. Gra kończy się w listopadzie, Wielkim Finałem. Łączna pula nagród to 75 000 PLN. Wystarczy zarejestrować paragon na kwotę min. 10 PLN, aby rozpocząć wyścig po nagrody. Nie daj się wyprzedzić, odbierz swoją Kartę Podarunkową CH Platan z kwotą początkową 25 PLN lub 10 PLN (o nominale decyduje kolejność zgłoszeń) i walcz o kolejne doładowania!

Klienci CH Platan, w okresie od kwietnia do listopada 2017r., będą mogli wygrywać realną gotówkę na zakupy. Każdy Klient, który spełni minimalne warunki uczestnictwa w grze, czyli zarejestruje paragony na łączną kwotę 150 zł za zakupy w CH Platan, otrzyma Kartę Podarunkową zasiloną kwotą 25 PLN lub 10 PLN „na start”. To dopiero początek zabawy! Dzięki kolejnym zakupom oraz aktywnościom niezakupowym, nasi Klienci (Gracze) będą otrzymywać punkty, dzięki którym mogą wygrać kolejne, znacznie większe doładowania (nawet 5 000 zł w Wielkim Finale).

Co mam zrobić, aby zostać Graczem?

To proste: przyjdź do CH Platan i zarejestruj paragon o wartości min. 10 PLN. Możesz tego dokonać u hostessy w Punkcie Promocyjnym Akcji lub on-line, pod adresem www.platan.goffline.pl

Co mam zrobić, aby wygrać nagrody?

Jeśli suma Twoich zakupów przekracza kwotę 150 zł, możesz otrzymać pierwszą nagrodę - Kartę Podarunkową o wartości 25 PLN lub 10 PLN na zakupy w CH Platan. Każdy paragon przybliża Cię do zdobycia Nagród Miesiąca oraz podnosi wynik w Rankingu Graczy, który będzie podstawą do przyznania jednej z trzech Nagród Głównych w Wielkim Finale. Pamiętaj: zakupy to nie wszystko! Jako Gracz masz możliwość wykonania dodatkowych aktywności niezakupowych (tzw. wyzwań) w grze, za które otrzymasz dodatkowe punkty w Rankingu.

Włącz się do zabawy i walcz o atrakcyjne nagrody. Sprawdzaj jakie Wyzwania na Ciebie czekają i podwyższaj swoją pozycję w Rankingu Graczy!